Články

Southampton - Crystal Palace: o góly nouze nebude
article image

2.3.2015

Vyhřívali se na třetím místě Premier League, jenže krize fotbalisty Southamptonu srazila na šestou příčku. Proti probuzenému Crystalu Palace to nebudou mít snadné, každopádně fanoušci by měli vidět dostatek gólů.

Southampton

+ výtečná obrana, bojovnost, rychlost

- malá produktivita, forma

Crystal Palace

+ skvělé výkony venku, rychlé protiútoky, standardní situace

- chybující defenzíva, „prospané“ první poločasy  

 

Vypadalo to na sezónu snů, ovšem jediný bodík z posledních tří zápasů je bolestným vystřízlivěním. Borci Southamptonu v nich navíc nedali žádný gól, z posledních pěti utkání vstřelili jedinou branku, a to na QPR až ve třetí minutě nastavení. Teď budou hostit Crystal Palace, který naopak sedm bodů z posledních čtyř utkání katapultovalo z pásma sestupu do relativně klidného středu tabulky. Mužstvu se daří střelecky, naposledy vyhrálo 3:1 ve West Hamu. Co očekávat od této bitvy? V prosinci klub z jihovýchodního Londýna doma padl 1:3, měsíc na to, ale v FA Cupu vyhrál na hřišti Southamptonu 3:2. Nejen z toho se dá usuzovat, že o góly by nemusela být nouze. Domácí konečně prolomí střelecký půst a dá se očekávat, že i hosté se alespoň jednou trefí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Southampton - Crystal Palace 2,5 + 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip