Články

Southampton - Chelsea: gólové hody se nebudou konat
article image

31.12.201

Favorit je jasný! Saints po výborném vstupu do sezony stagnují a zařadili se do průměrů. Naopak Chelsea se rve o titul s tím, že jí na to většinou stačí minimální počet gólů. Ani domácí v jejich střílení nevynikají, moc jich nepadne.

Domácí už jen marně vzpomínají na příjemný podzim, v němž se po 11. kole vyhřívali na druhém místě tabulky. Od té doby ale začali tabulkou padat a nyní jdou do zápasu s jedním z hlavních aspirantů na titul jako mužstvo středu Premier League. Svěřenci kouče Pochettina prohráli i zatím poslední utkání, pravdou ale zůstává, že Everton opět letos útočí na nejvyšší příčky. Také nyní před Saints stojí těžký úkol, vždyť Chelsea s trenérem Mourinhem na lavičce touží opět po letech vystoupat až na vrchol anglického fotbalu! Po výhře nad Liverpoolem drží Blues třetí příčku a na jih Anglie vyrazí s tím, že hned první den roku 2014 mohou soupeři vrátit březnovou ligovou prohru 1:2, kterou na jeho hřišti utrpěli. Takovou brankovou nálož asi diváci tentokrát neuvidí, spíše opatrný duel s minimem branek!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Southampton - Chelsea 2,5 - 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip