Články

Southampton – Arsenal: rozhodne se po přestávce
article image

28.1.201

Anglická liga pokračuje vloženým 23. kolem a do akce půjdou i lídři z Arsenalu, které čeká těžký duel na hřišti Southamptonu. Saints letos hrají velmi dobře a drží se v horních patrech tabulky, favorita z Londýna pořádně potrápí.

Kanonýři prožívají parádní sezonu a věří, že ukončí dlouhý půst bez získané trofeje. Na čele Premier League ale mají pouze jeden bod k dobru před druhým Manchesterem City, od třetí Chelsea je dělí body dva. Zaváhání by je tak mohlo přijít pěkně draho, na Saint Mary’s Stadium musí zvítězit! Formu mají velmi dobrou, v lize vyhráli pětkrát za sebou a úspěšnou sérii proložili výhrami v FA Cupu nad rivaly z Tottenhamu (2:0) a Coventry (4:0). Svým kombinačním a ofenzivním fotbalem budou Özil, Cazorla a spol. přehrávat také domácí Saints, otázkou ale je, jak naloží s vypracovanými šancemi ke skórování, s jejichž proměňováním bývají občas na štíru. Southampton měl výbornou první polovinu sezony, s postupem času mu ale začíná docházet dech a pomalu se propadá tabulkou do průměru. Doma vyhrál jeden z posledních pěti ligových zápasů a asi ani rozjetý Arsenal nezastaví. Padne ale až po přestávce, v prvním poločase bude favorita zlobit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Southampton - Arsenal 0 2.18

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip