Články

Soči – CSKA: favorit venku neklopýtne
article image

9.11.2015

Moskevský celek najel před reprezentační pauzou na vítěznou vlnu a po jejím skončení zkusí na výborné výkony navázat. Mančaft ze Soči letos nijak nezáří a bude mít co dělat, aby se probojoval do play off. Na CSKA stačit nebude!

Reprezentační přestávka nepřišla hokejistům CSKA Moskva příliš vhod. V druhé polovině minulého měsíce se totiž nadechli k vítězné jízdě, čtyřikrát po sobě triumfovali a snížili manko na lídra Západní konference z Jaroslavle na pět bodů. Nyní se na úspěšné výkony pokusí navázat v Soči, s nímž ještě nikdy neprohráli. „Armádníci“ jsou nesmírně silní na obou koncích hřiště – skvěle brání (průměr 1,69 inkasovaných gólů na zápas) a disponují „smrtící“ ofenzívou, vždyť jen Dynamo Moskva a Ufa vstřelily více branek… Borci jako Radulov (10+19) či Platt (15+5) jistě budou defenzívu Soči hodně prohánět! Domácí jsou v Západní konferenci desátí a před reprezentační pauzou prohráli tři z posledních čtyř zápasů. Loňský nováček KHL sice solidně brání (2,07 IG/Z), doplácí však na mizernou produktivitu útoku, postrádá totiž kvalitního střelce, jenž by pravidelně skóroval a uměl udeřit i při přesilovkách. Věřím, že si CSKA odveze všechny body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Soči - CSKA Moskva 2 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip