Články

Sönderjyske – Sparta Praha: úvodní klání moc gólů nepřinese
article image

17.8.2016

Boj o Ligu mistrů jim opět nevyšel, teď chtějí fotbalisté Sparty zkusit štěstí v Evropské lize. Proti dánskému protivníkovi jsou favority, ale v úvodním duelu moc gólů nepadne.

Na hřišti dánského pohárového nováčka Sönderjyske bude letenský celek favoritem. Má zkušenosti, kvalitnější kádr a protivník je navíc z formy - po pěti kolech je se dvěma bodíky třetí od konce dánské ligy, z posledních osmi soutěžních duelů vyhrál jediný. Naposledy navíc utrpěl debakl 0:4 s Bröndby. Nenápadný tým se snaží od první minuty kouskovat hru a na malém hřišti se spoléhá na standardní situace včetně dlouhých autů. Pražané se sice už oklepali z pohárové mizérie proti Steaue, nicméně musejí se mít na pozoru. „V Dánsku nás nečeká nic lehkého, oni jsou nesmírně pracovité a agresivní mužstvo,“ varoval trenér Ščasný. Sparta se nikam nepohrne a bude vyčkávat na šanci, domácí jistě také nevsadí na ofenzivní hurá styl, který by je mohl zahubit. I proto to budou opatrné šachy s minimem šancí a tím i gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sönderjyske - Sparta Praha 2,5 - 1.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip