Články

Slovinsko – Slovensko: dlouhé čekání na branku
article image

7.10.2016

Smolně doma prohráli s Anglií gólem v páté minutě nastavení, teď čeká fotbalisty Slovenska nelehký duel ve Slovinsku. Bude to taktická bitva a fanoušci se gólu jen tak nedočkají.

Po Anglii byli v depresích. „Velká škoda, ale takový je fotbal,“ hlesl trenér Kozák a bojovně dodal: „Ztratili jsme tři body s Anglií, potřebujeme je teď získat ve Slovinsku.“ Jenže to není zrovna snadný úkol. Slovinci při startu do kvalifikace v nastavení urvali cennou remízu 2:2 v Litvě, a jsou v pohodě. Domácí úspěch by výrazně oživil jejich postupové sny, navíc na Slováky mají příjemné vzpomínky. Oba týmy se potkaly v předminulé kvalifikaci na MS 2010 a Slovinci oba zápasy vyhráli. Navíc hostům bude z různých důvodů chybět řada opor na čele se Škrtelem, Stochem či Weissem. „Ale mužstvo má svojí sílu,“ tvrdil Kozák. Slováci nadcházející dvojzápas ve Slovinsku a doma se Skotskem považují za klíčový a jsou odhodláni podat výkony na hranici svých možností. Problémy mají v koncovce, neskórovali už ve třech zápasech v řadě. O to více se alespoň zpočátku zaměří na obranu, která je ale silnou stránkou i u domácích. Od úvodu utkání se dá očekávat hodně opatrný fotbal a hra na jistotu, ofenzivní stavidla se případně pootevřou až po přestávce. Sázka na bezgólovou první půli tak nevypadá vůbec nereálně.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Slovinsko - Slovensko 0,5 - 2.19

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip