Články

Slovinsko – Česko: otupí útočnou sílu domácích
article image

4.9.201

Po šesti letech se představí na mistrovství Evropy. České basketbalisty čeká hned v úvodním duelu domácí Slovinsko, které je velkým favoritem. Hosté vsadí na úpornou obranu, a tak to nebude bodová smršť.

Tým vedený trenérem Budínským patří mezi outsidery turnaje, přesto by rád zabojoval o postup ze skupiny C v konkurenci Slovinska, Španělska, Chorvatska, Gruzie a Polska. „Podle papírových předpokladů se s námi moc nepočítá,“ přiznal český kouč. Naději mu dává, že se podařilo složit nejsilnější možnou sestavu. Veterány Welsche, Bartoně a Bendu doplňují talentovaní Satoranský s Veselým, kteří prošli draftem do NBA. Slovinští fanoušci doufají, že tým vedený zkušeným trenérem Maljkovičem uspěje a hned na úvod proti Čechům potvrdí ambice. „Můžeme jen překvapit,“ řekl trenér Budínský. Tradičně vsadí na defenzívu, v pěti z posledních osmi duelů Čechů nepadlo více než 143 bodů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Slovinsko - Česko 143,5 - 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip