Slovenský zázrak, nebo jen poděkování?

article image

12.5.201 Může to být jejich poslední vystoupení na turnaji. A nejspíš také bude! Hokejisté Slovenska se v „domácím“ ostravském prostředí budou chtít tak jako tak rozloučit výhrou a spravit si v duelu s Američany pošramocenou pověst.

Loni na šampionátu v Bělorusku nepostoupili do play off a vůbec si nepřipouštěli, že by se jim to nemělo v Česku »povést« znovu. Jenže těžký program na začátku turnaje a špatná forma hvězd dostaly Slováky do úzkých. Před dnešním rozhodujícím dnem mají jednu jedinou postupovou šanci – věřit v porážku Bělorusů a pak zdolat vedoucí Američany! Tahle kombinace ovšem vypadá jako zázrak...

Taktiku určí Bělorusové

V jednom mají výhodu – budou už vědět, jak na tom jsou, protože Bělorusové svůj závěrečný zápas s Nory hrají před nimi. A pokud ti Seveřanům ukradnou jen bodík, mohou jásat! Čtyřbodový náskok na Slováky znamená postup do play off. V tom případě bude jedinou motivací pro svěřence trenéra Vůjtka důstojně se rozloučit s MS a poděkovat svým fanouškům za obrovskou podporu.

Jenže i kdyby Bělorusové padli a Slováci si to rozdali o play off ještě na ledě, budou to mít nesmírně těžké. Zámořští borci jsou v pohodě a rozhodně nic neodfláknou – chtějí vyhrát skupinu B a jít ve čtvrtfinále na nejslabšího účastníka z áčka Švýcary. Naposledy jejich elitní výběr loni na OH Slováky deklasoval 7:1. Tentokrát by to znovu mohl být otevřený boj s větším počtem gólů. Ale pozor, vsaďte si raději až po duelu Bělorusů! Až podle jeho výsledku se totiž bude moci odhadnout nálada a tím pádem i taktika Slováků...

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip