Články

Slovensko – Skotsko: domácí s přehledem vyhrají
article image

10.10.2016

Dvakrát prohráli 0:1 a mají nůž na krku. Fotbalisté Slovenska se potřebují chytit, aby si uchovali postupové šance. Motivace a domácí prostředí rozhodnou o jejich pohodové výhře.

Papírovými favority nejsou, stačí pohled na tabulku skupiny F. Slováci mají na kontě pořád nulu, když po smolné porážce s Anglií padli i ve Slovinsku, zatímco čtyřbodoví Skotové vyhráli na Maltě a doma na poslední chvíli zachránili alespoň remízu s Litvou. Jenže nyní hosty čeká zatím zdaleka nejtěžší protivník. Slováci jsou navzdory potížím se sestavou konsolidovaným celkem, který je pod vedením hvězdy Hamšíka schopen velkých věcí. A pokud se dostanou do euforie, musí se mít před nimi na pozoru každý soupeř. Skoti aktuálně platí za nejslabší tým na Ostrovech, když je trumfly oba irské výběry i Wales, a navzdory čtyřem kvalifikačním bodům na kontě velkou kvalitu nemají. Kromě tradiční zarputilosti toho moc nabídnout nemohou, takže domácí by si s nimi měli poradit. A až se dostanou do vedení a soupeř otevře hru, může se ve skotské síti třepetat nejeden míč.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Slovensko - Skotsko 0:1 1 4.13

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip