Články

Slovensko – Německo: remízová první třetina
article image

9.5.2016

I když nepředvedli žádný oslnivý výkon, úvodní dva zápasy na MS proti outsiderům zvládli. Teď čekají na hokejisty Slovenska urputní Němci, kteří potřebují body. A hlavně úvod utkání bude opatrný.

V petrohradské skupině B vyhráli oba zápasy nad Maďary a Francouzi a jsou jedním z trojice týmů, které mají na kontě plný počet šesti bodů. Podobný úspěch se Slovákům povedl naposledy v roce 2007, shodou okolností také na šampionátu v Rusku, kde následně postoupili do čtvrtfinále. „Plán byl jasný. Hrajme, jako by to byl náš poslední zápas. Těší mě, že to hráči splnili,“ řekl kouč Cíger. To Němci si zatím moc radosti neužili – na nájezdy prohráli s Francouzi, pak dostali nařezáno 1:5 od Finů. Jenže pozor, z posledních čtyř vzájemných zápasů se Slováky tři vyhráli, naprosto stejná bilance je i z posledních čtyř setkání na MS! Sebevědomí jim tak chybět nebude, navíc v jejich postavení nesmějí nic vypustit a hrát důsledně. I proto bude zejména začátek střetnutí hodně opatrný a první třetina bude velkou oťukávanou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Slovensko - Německo 0 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip