Články

Slovensko – Česko: okoření přátelák góly?
article image

30.3.2015

Vítězná jízda českého nároďáku se zasekla, Lotyši jej v Edenu posadili zpátky na zem. Odčinit mizerný výkon mohou svěřenci kouče Vrby v prestižním přátelském duelu se Slovenskem, které naopak v kvalifikaci válí a ještě neztratilo ani bod.

Slovensko

+ forma, sebevědomí, obrana

- chybí kvalitní střelec, absence Stocha

Česko

+ na Slovensko umí (5-2-2, skóre 21:9), snaha odčinit selhání s Lotyšskem, rychlý přechod do útoku

- chybující defenzíva, absence opor

 

Zdolali Nizozemce i Turky, ovšem Lotyšsko bylo nad jejich síly. Čeští reprezentanti nenavázali na skvělé podzimní výkony a po čtyřech výhrách poprvé ztratili body, když v Edenu remizovali s outsiderem z Lotyšska. A za bod ještě mohou být rádi, vždyť jej Pilař trefil v poslední minutě! Češi zklamali výsledkem i předvedenou hrou, které chybělo především v prvním poločase potřebné nasazení. Proti poctivě bránícímu soupeři si nedokázali vypracovat stoprocentní šanci, navíc vzadu nepůsobili nejjistěji a při každé standardce Lotyšů čeští fanoušci trnuli hrůzou, že se protivník prosadí. Na Slovensku by měli předvést výrazně lepší výkon, ačkoliv nenastoupí v nejsilnějším složení – volno pro duel v Žilině dostali Rosický, Čech, Lafata a Limberský, v sestavě tak dostanou příležitost borci, kteří toho zatím tolik neodehráli (Kolář, Necid, Pilař). Ve slovenském mančaftu panuje o poznání větší pohoda, výběr kouče Kozáka v pátek bez potíží přehrál lucemburského trpaslíka (3:0), vyhrál tedy i pátý kvalifikační zápas a vévodí tabulce skupiny C o tři body před hvězdným Španělskem, které v první polovině října doma zdolal 2:1. Slováci vychází z dobré obrany a spoléhají na rychlé brejky, k nimž mají v týmu vhodné typy hráčů. Na Čechy se Slováci v prestižním duelu jistě budou chtít vytáhnout, zkusí využít formu a sebevědomí, které během parádního vstupu do kvalifikace nabrali. Také oni ale nastoupí s pozměněnou sestavou, od obou týmů očekávám dobrý ofenzivní výkon.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Slovensko - Česko ano 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip