Články

Slovensko – Bělorusko: domácí půjdou tvrdě za postupem
article image

8.10.2015

Stačí vyhrát doma a mají definitivní jistotu! Fotbalisté Slovenska stojí krůček od postupu na Euro a proti Bělorusku se budou snažit o razítko na šampionát do Francie. A euforie je na stadionu v Žilině požene za úspěchem.

Španělé se Slováky dominují skupině C, třetí Ukrajina už ztrácí. A po dnešku může být o přímých posupujících jasno. Pokud by Ukrajina padla v Makedonii, její dva konkurenti dokonce ani nemusejí bodovat...

Jenže na to Slováci spoléhat nehodlají a chtějí jít tvrdě za výhrou. „Rádi bychom před výbornými fanoušky v Žilině udělali poslední krok. A i když dnes není jednoduché vyhrát žádný zápas, máme takovou kvalitu, že to hráči dotáhnou do úspěšného konce,“ nepochyboval kouč Kozák.

Tým kolem lídra Hamšíka vyhrál už v Bělorusku 3:1, když si trpělivě počkal na své šance a v závěru rozhodl. Fanoušci ale poženou své miláčky ke zteči od úvodní minuty a dá se očekávat, že hosté, jimž o nic nejde, tomuto tlaku neodolají.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Slovensko - Bělorusko 1/1 2.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip