Články

Slovan – Nižněkamsk: dotáhnou se na osmičku?
article image

27.9.2015

Tříbodový odstup dělí hokejisty Slovanu od elitní osmičky Západní konference. Po dvouzápasovém tripu mají proti trápícímu se Nižněkamsku velkou šanci ztrátu zlikvidovat. Připraví mu čtvrtou porážku v řadě?

První trip po soupeřových halách zvládla parta českého kouče Miloše Říhy excelentně, jenže z následných tří duelů v Bratislavě vytěžila pouze tři body, poté podlehla v Helsinkách Jokeritu a na nájezdy zvítězila v důležitém mači v Rize. Teď hokejisté Slovanu přivítají Nižněkamsk, na který nemají příliš dobré vzpomínky. Naposledy se oba týmy spolu utkaly loni na Štědrý den, a přestože slovanisté v Bratislavě vedli ještě v 57. minutě 4:3, Něftěchimik třemi góly (!) skóre otočil.

Celek trenéra Vladimira Krikunova se vydal na čtyřzápasový „výlet“ a k poslední domácí porážce s Vladivostokem přidal další dvě v Podolsku a na ledě Dynama Moskva. Velkou ztrátou pro hosty je absence zraněného Kanaďana Dana Sextona, nejproduktivnějšího plejera Něftěchimiku v loňské sezoně.

Tenhle mač by měl vyznít pro Slovan.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Slovan - Nižněkamsk 1 2.18

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip