Články

Slovan – Neapol: hosté rozhodnou po poločase
article image

2.10.201

Slovenský mistr dokonce pokukoval po premiérové účasti v Lize mistrů, ale nyní se trápí. Nedaří se mu v domácí soutěži a v 1. kole Evropské ligy drtivě prohrál v Bernu. Na favorita z Neapole stačit nebude, padne však až po přestávce.

Návrat na místo činu hlásí slovenský reprezentant Marek Hamšík. Hvězda Neapole vybojovala ve Slovanu dorostenecký titul, stihla za něj odehrát i šest utkání v seniorském A-týmů (1 gól), ale už v sedmnácti letech přestoupila za 500 tisíc euro do Brescie hrající Serii A. Nyní si přijede do Bratislavy pro tři body, které by Neapol přidala k tříbodovému zisku po domácím vítězství nad Spartou. Český kouč Slovanu František Straka se snaží své svěřence vyburcovat ze současné mizérie, do níž se dostali po třech porážkách a jedné remíze v posledních čtyřech utkáních ve slovenské lize a po debaklu 0:5 v úvodním kole Evropské ligy na trávníku Young Boys Bern. Slovenský tým musí především zlepšit koncovku, vždyť ve Švýcarsku trefil tři tyče… Neapol se však nyní dostává do formy a bojovné domácí zlomí až ve druhém poločase.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Slovan Bratislava - Neapol 0/2 3.83

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip