Články

Slovan – Čechov: konečně přeruší mizérii!
article image

19.9.201

V pěti zápasech čtyřikrát prohrál. Slovan nerozehrál novou sezonu KHL podle svých představ, proti Čechovu tak už musí konečně zabrat! Někdejší tým bitkařů se také trápí, třikrát v řadě padl a ani v Bratislavě nakonec neuspěje.

Stejně jako loni? Před rokem se Slovan při rozjezdu do premiérové sezony v KHL také trápil a prohrál tři z úvodních čtyř duelů, poté se ale rozjel a díky sérii pěti výher za sebou se vyšplhal do horních pater tabulky Západní konference, ve které nakonec obsadil skvělé šesté místo. Letos na startu opět tápe a to ještě o trochu více než v minulosti – na kontě už má pět porážek ze šesti duelů. Čtyřikrát však hrál venku, kde také zaznamenal dosud jediný triumf – 4:3 v prodloužení nad nováčkem Záhřebem. V minulém utkání se Slovan poprvé představil doma a fanoušky příliš nenadchl, ani jednou se totiž střelecky neprosadil a s Novgorodem padl 0:3. Kádr přitom nemá špatný a výhrou nad Čechovem by mohl trápení konečně zlomit! Hosté třikrát v řadě nebodovali a vstřelili přitom jen tři branky, naposledy nestačili na pražského Lva (1:4). Také v Bratislavě vyjdou naprázdno, motivovaní domácí zaberou a poprvé v normální hrací době zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Slovan - Čechov 1 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip