Články

Slovan Bratislava – Podbrezová: mistr si na úvod zastřílí
article image

11.7.201

U našich východních sousedů se v pátek rozběhne nový ligový ročník! V premiérovém duelu se představí úřadující šampioni z bratislavského Slovanu, kteří doma přivítají nováčka z Podbrezové. A uštědří mu pořádnou lekci!

Slovan v uplynulém ročníku potvrdil roli jasné slovenské jedničky, když poosmé v řadě získal titul! Přesto se vedení klubu nečekaně rozhodlo pro změnu trenéra a místo Jozefa Valoviče angažovalo českého srdcaře Františka Straku! Někdejší kouč pražských „S“ začal nové angažmá pozitivně, když jeho svěřenci získali Superpohár díky výhře 1:0 nad Košicemi. V příštím týdnu Slovan vstoupí do 2. předkola Ligy mistrů, když vyzve velšský The New Saints, úvodní ligový duel proti nováčkovi z Podbrezové tak pro něho bude vítanou generálkou. Do duelu nastoupí jako velký favorit na vítězství, může se opřít o kádr plný zkušených borců (Perniš, Fořt, Jablonský, Žofčák, Halenár). Podbrezová suverénně opanovala druhou nejvyšší soutěž a poprvé v historii klubu postoupila do první ligy. Do utkání v Bratislavě nastoupí plna nováčkovského elánu, obhájce titulu jí ale brzy zchladí a jasně zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Slovan Bratislava - Podbrezová 0:1 1 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip