Články

Slovan Bratislava - D. Riga: jistou výhrou pro jistotu play off
article image

8.2.201

Zástupce Slovenska v KHL má nadosah postup do play off a k jistotě mu stačí nyní bodovat. Takovou šanci právě doma si nenechá ujít a proti soupeři se slabší formou s přehledem vyhraje.

Po návratu z ruské mise, která Slovan zavedla až na Dálný východ, mu do konce základní části zbývají tři zápasy. Bodové úspěchy v posledních zápasech ho postavily do situace, v níž může už následující duel rozhodnout o jeho postupu do play off. Má k tomu ideální příležitost, protože Riga se v posledních týdnech potýká s formou a vyhrává zřídka. Navíc na přelomu ledna a února utrpěla dvě vysoké domácí porážky (CSKA Moskva 0:5, Jokerit 0:7) a jen tím potvrzuje, že letos na účast v play off zdaleka nemá.

 

Naopak Slovanu se závěr sezony daří a míří do vyřazovací části soutěže, i díky tomu, že z posledních sedmi zápasů jich dokázal pět vyhrát. Tento rozdíl ve výkonnosti a šance mít play off jisté, Slovanu pomůže. Přestože jeho poslední výhry byly většinou jen jednogólové - což ostatně platilo i o třech posledních vítězstvích ve vzájemných zápasech s Rigou - tentokrát to bude jiné, bratislavský tým si pro play off dojde jistou výhrou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Slovan -1,5 - D.Riga 1 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip