Články

Slovan – Bern: domácí krizi nezaplaší
article image

26.11.2014

Ani příchod nového kouče Chovance příliš nevybudil borce Slovanu z letargie. S nulou na kontě jsou ve skupině I jasně poslední bez šancí na postup, o jarní play off naopak nadále bojují jejich sokové z Bernu, kteří v Bratislavě zvítězí!

Po Františku Strakovi převzal trápící se mančaft s notně pošramoceným sebevědomím. A příliš se mu jej zatím nepodařilo pozvednout! Zkušený kouč Jozef Chovanec si marně láme hlavu nad tím, jak úřadujícího slovenského mistra vrátit zpět na vítěznou vlnu. V Evropské lize jej vedl do dvou utkání proti pražské Spartě a v obou Slovan vysoko prohrál (0:3, 0:4), ani ve slovenské lize jej výkony jeho nových svěřenců příliš netěší (2 výhry, 3 prohry). V neděli padl Slovan doma 0:1 s Myjavou a v tabulce se krčí až na šestém místě. Do utkání s Bernem tak nenastoupí ve velké pohodě, navíc jej bude strašit výprask 0:5, který utrpěl v prvním vzájemném klání ve Švýcarsku. V pohárové Evropě za svými konkurenty Slovan výrazně zaostává v podstatě ve všech činnostech, vždyť ve čtyřech duelech skupiny I ani jednou nerozvlnil síť a naopak 14x inkasoval! Young Boys mají na kontě šest bodů za výhru právě nad Slovanem a také získali skalp slavné Neapole (2:0), stále tak živí naději na postup do jarních vyřazovacích bojů a mančaft z Bratislavy tak nutně musí porazit! Solidní výkony předvádí i ve švýcarské nejvyšší soutěži, kde naposledy triumfovali 1:0 na půdě Thunu a před cestou na Slovensko se tak pozitivně naladili. Trápící se domácí podruhé porazí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Slovan Bratislava - YB Bern 2 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip