Články

Slovan – BATE: přestřelku v Bratislavě neuvidí
article image

19.8.2014

Poslední překážka v boji o miliony z Ligy mistrů stojí v cestě bratislavskému Slovanu, ovšem nebude vůbec jednoduché ji zdolat! BATE disponuje silným a zkušeným kádrem, očekává se velká bitva s minimem branek.

Český trenér František Straka prožívá v hlavním slovenském městě podařené angažmá. Se slavným Slovanem vyhrál všechny čtyři dosavadní duely nového ligového ročníku a dovedl jej do 4. předkola Ligy mistrů! V něm Slovan vyzve BATE Borisov a věří, že naváže na podařené výkony z předešlých kvalifikačních kol proti velšskému TNS (1:0, 2:0) a moldavskému Šerifu Tiraspol (2:1, 0:0). Jenže běloruský mančaft je o poznání kvalitnějším soupeřem, jenž si na rozdíl od svého slovenského soupeře už mezi klubovou smetánkou kontinentu několikrát zahrál, vždyť usiluje o třetí postup do základní skupiny LM během posledních čtyř let! V předkolech však Bělorusové nijak nezářili, na postup přes albánský Skënderbeu Korçë (0:0, 1:1) i maďarský Debrecín (0:1, 3:1) se natrápili. Především v ofenzívě se BATE momentálně trápí a na střílení gólů se pořádně nadře, v Bratislavě tak nebude hrát žádnou otevřenou partii, naopak bude vycházet ze zabezpečené obrany. Ani domácí se nepoženou bezhlavě do útoku, mnoho branek tak asi nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Slovan Bratislava - BATE Borisov 2,5 - 1.44

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip