Články

Slovácko – Zlín: skórovat budou oba celky
article image

8.9.2016

Užívají si parádní start do sezóny, vždyť fotbalisté Zlína vládnou nejvyšší soutěži. V předehrávce 6. kola je ale čeká těžké derby na Slovácku. A oba týmy se gólově prosadí.

Hosté v soutěži ještě neprohráli a drží první příčku před Spartou, která má stejný počet 13 bodů. Zlín vyhrál čtyřikrát a o body přišel pouze při remíze 2:2 na Slavii, kde dostal vyrovnávací gól až v páté minutě nastavení. Normu dvou branek na zápas z prvních čtyř kol Ševci v posledním ligovém vystoupení s nováčkem z Karviné navýšili na tři góly. „Naše postavení nepřeceňujeme. Duel se Slováckem má nádech atraktivního derby. A to nikdy nemá jistého favorita,“ varoval kouč Páník. Slovácko má na kontě zatím jen jedno vítězství a je jedenácté, nicméně doma bývá tradičně nepříjemné. Navíc teď všichni hoří touhou odčinit mdlý výkon z Brna a porážku 0:1. „Podobný přístup si nemůžeme dovolit,“ řekl jasně trenér Levý. Právě na Zbrojovce skončila čtyřzápasová série dvou vstřelených branek, kterou drželo i Slovácko. Z toho je vidět, že oběma týmům se letos zatím v koncovce daří a prokážou to i při vzájemném souboji.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Slovácko - Zlín ano 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip