Články

Slovácko – Sparta: první půle skončí remízou
article image

5.4.201

Favorit zápasu je sice jasný. Jenže v domácím prostředí jsou fotbalisté Slovácka na jaře zatím stoprocentní, zdařile unikají z nebezpečného pásma blízko sestupu a mohou tak proti lídrovi hrát v klidu. Poločas bude nerozhodný.

Svěřenci kouče Svatopluka Habance zahájili na jaře spanilou jízdu s cílem klidného dohrání tohoto ligového ročníku. A zejména díky výkonům na domácím trávníku, kde si ani bod neodvezly týmy Jablonce, Bohemians a naposledy Brna (to dokonce inkasovalo potupných 0:5), se jim to daří. Remízou 0:0 v Plzni dokonce dokázali značně zkomplikovat stíhací jízdu úřadujících mistrů za lídrem tabulky Spartou. Zda zvládnou v neděli oloupit i sparťany, je velkou otázkou. Nad hochy z Letné naposledy zvítězili v září 2005 a teď by chtěli ukončit dvanáctizápasovou sérii porážek. Pražané si nemohou dovolit ztrátou bodů dát ještě šanci pronásledovatelům z Plzně, ovšem vědí, že tentokrát je proti Slovácku nečeká jednoduchá práce. Oba týmy jsou ve formě, o poločasu půjdou fotbalisté do kabin za remízového stavu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Slovácko - Sparta Praha 0 2.24

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip