Články

Slovácko – Jihlava: hosté odjedou s prázdnou
article image

26.7.2013

Oba celky na úvod ligy prohrály a touží tak po tříbodové nápravě. Zadaří se ale pouze domácím, kteří potrestají děravou obranu Jihlavy a vybojují letošní premiérový ligový triumf.

Svěřenci kouče Habance prohráli 2:3 v Teplicích, když prospali hlavně první poločas, ve kterém dvakrát inkasovali. Na severu Čech propadli především kvůli laxní práci defenzívy, kterou dvěma góly rozcupoval konžský útočník Litsingi, jednou se trefil i Jindráček. Po změně stran ale díky dvěma zásahům Košúta utkání pořádně zdramatizovali, ovšem na body nakonec nedosáhli. Proti Jihlavě jistě předvedou lepší výkon, v týmu je spousta zkušených borců, kteří se z úvodní porážky rychle oklepou. To loňský nováček z Jihlavy v 1. kole dopadl ještě hůř, od pražské Sparty doma schytal výprask 1:4. S děravou obranou Vysočiny si Letenští dělali, co chtěli… Také na hřišti Slovácka Jihlava doplatí na špatnou defenzívu a absenci zkušeného kanonýra, věřím domácím.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Slovácko - Jihlava 1 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip