Slováci: zápas poslední naděje!

9.5.2015 Už jim jde úplně o všechno! Hokejisté Slovenska jsou krůček od zopakování loňského fiaska, kdy na MS nepostoupili do play off. Nutně potřebují smazat 3bodový náskok Bělorusů, jenže dnes hrají s ruskými giganty. Podaří se jim zázrak?

Malovali si, že by mohli v sobotu zaskočit Finy. Předlouhých 50 minut drželi bezgólovou plichtu, ale pak třikrát inkasovali. „Musíme bojovat, udělat proto všechno,“ burcoval brankář Laco a před dnešním duelem s obhájci titulu nic nevzdával: „Rusové jsou specifičtí, že jeden zápas vyhrají, pak třeba trochu poleví. Když to tak bude, je potřeba toho využít.“

Jenže Rusové vypadají zatraceně dobře, v sobotu seřezali Bělorusy 7:0 a při aktuálním rozložení sil by neměli se Slováky zaváhat. Nicméně Vůjtkovi hoši jistě vsadí na obranu a budou se snažit ruské rychlíky otrávit. Proto moc gólů, speciálně pak v první třetině, nečekejte.

1.tým - počet gólů + -
8858 Farjestad - Djurgarden 2,5 1.83 1.77
Oba týmy dají gól ano ne
9206 Hr.Králové - Ml.Boleslav 1.09 5.35

Gólový Seguin

Kanaďané jako jediní na šampionátu ještě neztratili ani bod, ovšem včerejší upachtěná výhra 4:3 nad Francií moc přesvědčivě nevypadala. Teď budou stát proti nim Švýcaři urputně bojující o play off. Rovněž tady to na žádnou velkou přestřelku nevypadá, každopádně kanadský snajpr Seguin by opět mohl prokázat své výjimečné střelecké kvality.