Články

Slavia – Znojmo: síť rozvlní oba soupeři
article image

14.3.201

Pouze tři body dělí mančaft z Edenu od sestupových vod, v utkání se Znojmem tak nesmí zaváhat! Jenže ligový nováček i v jarní části soutěže hraje výtečně a slavného soupeře se nezalekne. Góly by tak mohly padnout do sítě domácích i hostů.

Léčba novým trenérem nezabrala. Slavia pod vedením Nizozemce Pastoora padla v Teplicích 0:1 a nadále se nachází v nebezpečné blízkosti sestupových vod. Výkon ale nepředvedla úplně špatný. Téměř celý druhý poločas hrála bez vyloučeného záložníka Gecova a domácí, kteří bojují o evropské poháry, pořádně potrápila, rozhodující gól inkasovala až těsně před koncem z kopačky svého odchovance Hoška. Doma proti Znojmu je ale další ztráta nepřípustná, Slavia musí zvítězit! V útoku si tak Necid a spol. povedou odvážněji než v Teplicích a měli by rozvlnit síť, ovšem ze strany Znojma také hrozí velké nebezpečí! Nováček už v závěru podzimu překvapil výbornými výkony a ani na jaře příliš nepolevil. Po zimní pauze nejprve remizoval bez branek s Jihlavou, poté potrápil mistrovskou Plzeň, na jejímž hřišti padl 2:3, a zatím naposledy si doma pohrál s nebezpečným Jabloncem, který zpět na sever Čech poslal s výpraskem 4:0! Svým rychlými kontry bude Znojmo domácí hodně zlobit, alespoň jeden z nich by mohlo přetavit v gól. Sázka na to, že se střelecky prosadí oba celky, by se mohla vyplatit!x

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Slavia Praha - Znojmo ano 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip