Články

Slavia – Zlín: sešívaní doma neklopýtnou
article image

7.8.2016

Sešívaní už odehráli čtyři pohárové mače v předkole Evropské ligy, do tuzemské nejvyšší soutěže ale vstoupí až pondělní bitvou se Zlínem. Moravané za sebou mají vítězství nad Příbramí a favoritovi nedají nic zadarmo…

Loňský nováček ze Zlína zvládl záchranářskou misi a především na podzim překvapil výtečnými výkony. Letos se chce boji o udržení vyhnout a začal výtečně, když si doma poradil s Příbramí 2:0. Moravané mají stabilizovaný kádr, jenž je dlouho spolu a se sehraností tak nemá problém. Pod taktovkou zkušeného kouče Páníka umí hosté velmi dobře bránit a vyrážet do rychlých kontrů, s touto taktikou jistě vyrukují také v Edenu na Slavii. Pražané mají za sebou těžké bitvy v předkolech Evropské ligy, v nichž měly jejich výkony vzestupnou tendenci – sešívaní zahájili poháry šokující porážkou s Levadií Tallinn 1:3, díky triumfu 2:0 v odvetě ale estonského soka vyřadili a poradili si také s portugalským Rio Ave (0:0, 1:1). Do ligové premiéry tak půjdou svěřenci kouče Uhrina rozehraní a s vírou v zisk prvních třech bodů. Loni Slavia oba duely nad Zlínem vyhrála (2:0, 1:0) a nyní uspěje znovu. Žádnou velkou kanonádu ale asi nepředvede.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Slavia Praha - Zlín 0:1 0 3.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip