Články

Slavia – Třinec: Oceláři přejedou outsidera
article image

24.11.2014

Po dvou šestibrankových debaklech musí domácí zabrat, silný Třinec má však zcela jiné plány! Oceláři v neděli zakopli doma s Brnem 2:3 a přišli o první místo v tabulce, do hlavního města si jedou zchladit žáhu. Což se jim podaří!

Jsou týmem bojovníků, střeleckých dostihů se většinou neúčastní. V posledních dvou duelech ale hokejisté Slavie na své přednosti – tedy bojovnost, týmovost a poctivost v defenzívě – ale zapomněli a okamžitě za to byli krutě potrestáni, když doma prohráli s Mladou Boleslaví 2:6 a v Hradci padli dokonce 0:6! Pokud by v podobně laxním stylu vyrukovali na Třinec, inkasované góly by asi museli počítat ve dvojciferných číslech... Drtivé ofenzivní síly svého soka si ovšem jsou slávisté dobře vědomi a jistě tak budou vycházet ze zabezpečené obrany, Oceláře nesmí pustit do gólového trháku, jinak spláčou nad výdělkem! Udržet na uzdě útočně laděnou třineckou mašinu ale pro ně asi bude úkolem nesplnitelným, hosté budou napravovat selhání s Kometou 2:3, po kterém je z čela extraligové tabulky sesadil Litvínov. V jejich dresu si odbyl premiéru hvězdný forvard Jakub Klepiš, jenž svým příchodem vyšperkoval hvězdami našlapanou třineckou ofenzívu a dokonce se ihned zapsal mezi střelce! Prohře zabránit ale nedokázal. Se Slavií se Třinec už letos jednou utkal a doma zvítězil pohodlně 4:0, také v Praze uspěje!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Slavia - Třinec 2 1.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip