Články

Slavia – Sparta: v derby se prosadí oba týmy
article image

27.9.201

Do nejslavnějšího zápasu české ligy jdou soupeři v odlišném rozpoložení. Zatímco Letenští bojují s Plzní o špici ligy, slávisté třikrát v řadě prohráli. V minulé sezoně sparťanům nedali ani gól, což nyní napraví. Hosté se také trefí.

Po skvělém začátku, kdy si domácí plejeři připsali tři vítězství, podlehli v dalších pěti utkáních svým soupeřům čtyřikrát. Sparťané s bilancí 4-1-2 také nejsou suverény z minulé sezony, ale i tak jim na západočeského lídra schází jediný bod… Hlasy ze „sešívané“ kabiny hlásí návrat k bojovnosti a agresivitě z úvodu ligy, takže sparťany čeká tuhá bitva. V ní domácím nemůže pomoci (díky dohodě klubů) posila ze Sparty útočník Bekim Balaj, hosté mají k dispozici kompletní kádr.  Na trávníku se střetnou druhý s třetím nejlepším ligovým střelcem: Milan Škoda (Slavia, 6 gólů) - David Lafata (Sparta, 5). Svěřence kouče Miroslava Beránka požene i motivace vylepšit nepříznivou bilanci v derby, když v posledních 10 utkáních 8x prohráli a zvítězili jen v září 2012. V minulé sezoně pak sparťanům nevstřelili ani gól… Jenže nyní mají po osmi kolech na brankovém kontě 13 zásahů, o dva více než hosté, což se projeví i v dnešním mači. Ovšem pouze v jednom zápase udrželi čisté konto, což se jim tentokrát nepodaří.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Slavia Praha - Sparta Praha ano 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip