Články

Slavia – Sparta: pražské derby góly neoslní
article image

28.9.201

Derby prý nemá favorita, ovšem o sobotním utkání v Edenu toto rčení rozhodně neplatí. Zatímco Sparta vládne lize, Slavia se topí v pásmu sestupu! V nejprestižnějším utkání se ale vybičují k solidnímu výkonu, mnoho branek fanoušci neuvidí.

Slávisté se po třech porážkách v řadě klepou o záchranu na předposlední příčce tabulky, zatímco vedoucí sparťané si po osmi kolech vybojovali čtyřbodový náskok na Plzeň. Slávisté mají po Baníku druhou nejhorší defenzívu v lize, Letenští se spolu s Teplicemi pyšní nejvíce vstřelenými góly. Navíc v posledních letech se derby odehrává v režii Sparty, která z posledních devíti prohrála jediné. Sešívaní mají kromě propustné obrany také velké problémy se střílením branek, v posledních třech duelech se prosadil jen Škutka. Karty jsou tak před derby rozdány jasně, otázkou je, jak s nimi zamíchá nový kouč sešívaných Miroslav Koubek. Už v minulém kole sahali pod jeho náročným vedením Kisel a spol. po plichtě v ofenzivně laděném Jablonci. Jejich zlepšená obrana přestřelku nedopustí, padnou maximálně 2 góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Slavia Praha - Sparta Praha 2,5 - 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip