Články

Slavia – Sparta: derby bude vyrovnané
article image

26.9.201

Osmé kolo české ligy v Edenu uzavře slavné derby pražských „S“! Domácí Slavia s úhlavním rivalem z hlavního města pětkrát v řadě prohrála a mizernou bilanci si zkusí vylepšit, obere vedoucí tým soutěže o body?

Už týden před ostře sledovaným zápasem byly rozebrány všechny lístky! Na Slavii by tak mohla být nejvyšší návštěva od roku 2009, kdy derby sledovalo 19.370 diváků. Od té doby bylo maximem 16.661 a od roku 2006 nikdy neklesl počet diváků na derby pod 15 tisíc fanoušků… Oba rivalové před velkou bitvou příliš nezazářili v domácím poháru - Slavia vypadla s druholigovým Ústím (2:4), Sparta přetlačila Králův Dvůr až v penaltách. Kouč sešívaných Dušan Uhrin mladší ale neposlal do akce nejsilnější sestavu, vždyť například Latka či Berkovec odpočívali, ovšem také Letenští nastoupili v kombinované sestavě. V Edenu už trenér Ščasný nasadí do boje všechny opory v čele s kapitánem Lafatou, jenž je se sedmi góly nejlepším střelcem ligy a loni Slavii ve dvou zápasech celkem třikrát pokořil! Prosadí se znovu? Sparta se po sedmi kolech usadila na čele tabulky s bilancí 5-2-0 a na rivala, jenž okupoval sedmou příčku, si bude věřit, posledních pět vzájemných zápasů vyhrála. Slavia se ze zisku sparťanského skalpu radovala naposledy v září 2012, kdy se hrdinou stal střelec vítězného gólu Martin Latka. Zkušený bek také letos povede slávistickou družinu do boje, zkrotí jím dirigovaná obrana nejlepší útok soutěže? Očekává se urputná bitva, první poločas by mohl skončit plichtou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Slavia Praha - Sparta Praha 0 2.22

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip