Články

Slavia – Příbram: Pražané vyhrají o jeden gól
article image

1.5.2014

Výhrou na Bohemians se slávisté dostali z posledního místa nad hranu sestupu, Příbram v cestě za záchranou doma jen remizovala se Znojmem. Pražané v dalším životně důležitém mači uspějí a o jeden gól zvítězí.

Válka o záchranu v Gambrinus lize nabídne v Edenu jednu z dalších bitev. Představí se v ní domácí plejeři, kteří mají na svém stadionu nejhorší bilanci ze všech týmů nejvyšší soutěže, a fotbalisté Příbrami, kteří jsou pro změnu nejhorší ze všech v utkáních venku. Zatím od soupeřů přivezli pět remíz a ani jedinou výhru a ve třinácti zápasech se zmohli na velmi bídný počet čtyř vstřelených gólů. Sešívaní pod nizozemským koučem Pastoorem tápou a teprve v minulém kole při výhře 1:0 v Ďolíčku nad Bohemians ukončili pětizápasovou šňůru bez vítězství, při níž dosáhli na jedinou remízu. Během nelichotivé série se však utkali s prvními třemi týmy tabulky – Spartou, Plzní a Mladou Boleslaví či se silným Jabloncem. Hostům bude chybět pilíř obrany Zápotočný a i to přispěje k sice ubojovanému, ale přesto vítězství Slavie o jeden gól.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Slavia Praha - Příbram 0:1 0 3.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip