Články

Slavia – Přerov: domácí další senzaci soupeře nepřipustí
article image

5.10.2016

V minulém kole senzačně smetli 4:0 lídra tabulky Kladno, teď si hodlají hokejisté Přerova vyšlápnout i na druhou Slavii. V druholigovém utkání ale Pražané v poklidu vyhrají.

Zaskočili Rytíře precizní obranou, dvěma rychlými góly, a když v polovině zápas vedli o čtyři branky, vychutnávali si už vítěznou euforii. Jenže to bylo na vlastním ledě proti sokovi, který je možná trochu podcenil. Moravané jsou ve spodní části tabulky na hraně postupu do play off, na druhou stranu se mohou pyšnit třeba skvělou bilancí v prodloužení 4:1. Slávisté mají o šest bodů více, vyhráli třikrát v řadě a naznačují, že s návratem do nejvyšší soutěže to myslí vážně. Nesmí si ale dovolit zbytečná zaváhání hlavně doma, a tak do duelu s Přerovem nastoupí koncentrovaní. V minulé sezóně protivníka třikrát ze čtyř soubojů porazili, nicméně pokaždé to bylo jen o gól. Tentokrát ale favorit bude mít utkání pevně v rukou a s přehledem si připíše další tři body do tabulky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Slavia -1,5 - Přerov 1 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip