Články

Slavia Praha – Liberec: první půle pro domácí
article image

18.9.2016

Dělaly si ambice na pohárové příčky, zatím se krčí ve spodních patrech tabulky. Slavia i Liberec touží po nápravě a o to větší bude mít jejich souboj náboj. A start budou mít lepší domácí.

Oba celky letos dokázaly porazit jen poslední Příbram, jinak chřadnou. Přitom zejména Severočeši se blýskli sympatickými výkony v Evropské lize, kde na rozdíl od soupeře postoupili do základní skupiny. Jenže možná právě účast v pohárech jim bere vítr z plachet pro domácí soutěž, kde jsou zatím jaloví. „Musíme přepnout na ligu, jsme v ní trochu zahnaní do kouta,“ přiznal trenér Trpišovský po posledním pohárovém mači v Karabachu. Právě vytíženost a únava jeho hochů budou pro duel v Edenu klíčové, minimálně pro jeho začátek. To nabuzení domácí se celý týden připravovali na důležitý zápas a vlétnou do něj plni energie. Než se liberecká mašina rozjede, chvíli ti potrvá, a tak první půle by měla patřit slávistům. Navíc jejich nový kouč Šilhavý se bude chtít proti svému bývalému týmu opět vytáhnout, v podobné pozici je ovšem i liberecký stoper Latka, loni ještě kapitán sešívaných. To vše pak může po změně stran duel ještě pořádně zamotat...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Slavia Praha - Liberec 1 2.37

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip