Články

Slavia – Plzeň: žádná gólová přestřelka
article image

20.4.2014

Už jim jde o všechno! Fotbalisté Slavie se děsí sestupu do druhé ligy. Byť jen bod proti favoritům z Plzně by tak pro ně byl hotovým darem z nebes. I proto budou doma hrát důsledně na obranu a fanoušci moc gólů neuvidí.

Předposlední proti druhému = jasná záležitost? Pokud by se opravdu potvrdily papírové prognózy, bylo by to pět kol před koncem soutěže se „sešívanými“ špatné. Proti Viktorii musejí pomýšlet na body. Plzni už v podstatě o nic nejde, titul je v nedohlednu a rovněž náskok na třetí Boleslav je značný. Západočeši tak mohou hrát bez stresu a užít si sváteční odpoledne, na druhou stranu mohou nastat potíže s motivací. Slávisté naopak musejí po hřišti „jezdit“ jako splašení, nevypustit jediný souboj, bojovat o každý míč. Stejně jako minule v derby proti Spartě určitě vsadí na defenzívu a obětavost, s čímž mohou mít hosté problémy. Nakonec už na podzim doma se slávisty hráli jen 1:1. V šesti z posledních 7 domácích zápasů Slavia bodovala, na druhou stranu už 211 minut nedala gól. Ani teď to nebude žádná přestřelka.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Slavia Praha - Plzeň 2,5 - 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip