Články

Slavia – Plzeň: ve šlágru se prosadí oba soupeři
article image

22.8.2014

Vítězná jízda Pražanů se zastavila v Teplicích, kde parta kouče Beránka prohrála 1:2 a byla sesazena z čela tabulky právě Plzní, která vyučila hradecké Votroky 4:0. V Edenu také ukáže kvality, oba týmy se gólově prosadí!

Sešívaní se loni do posledních chvil strachovali o udržení v nejvyšší soutěži, ovšem do letošního ročníku vlétli jako uragán a po triumfech nad Slováckem 2:1, Ostravou 3:1 a Libercem 4:1 se dokonce vyšplhali na první místo tabulky. V minulém kole ale nestačili na Teplice, kde po špatném výkonu padli 1:2 a jen díky vychýlené mušce domácích střelců neutrpěli debakl. První prohra je sesadila z ligového čela, kde je vystřídala Plzeň, která poprvé pod vedením nového kouče Koubka smetla nováčka z Hradce Králové 4:0. Byla to třetí plzeňská výhra v řadě, během úspěšné série vstřelili Horváth a spol. 15 branek a jsou jasně nejproduktivnějším týmem soutěže! Třemi góly se na jejich výhrách podílel mladý útočník Jan Chramosta, jenž se po letním příchodu z Mladé Boleslavi a doléčení zdravotních lapálií prosadil do základní jedenáctky a prokazuje kvality kanonýra. Ani ve Vršovicích plzeňští borci neustoupí vod svého ofenzivního stylu hry a defenzíva domácích se jistě pořádně zapotí! Slavia naopak bude číhat na rychlé kontry a její útočné výpady vedené po stranách s častými centry do vápna zatím slaví úspěch, v každém zápase se dokázala střelecky prosadit. Také proti nepříliš pevné plzeňské obraně se jí to podaří, síť by tak měly rozvlnit oba celky!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Slavia Praha - Plzeň ano 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip