Články

Slavia – Mnichov: příprava přinese gólovou úrodu
article image

20.8.201

Na Slavii se představí bijci z Mnichova, kteří poslední zápas v Karlových Varech vyhráli kontumačně, protože domácí z obav o zdraví předčasně opustili led. Tentokrát se skandál konat nebude, přestřelka však ano.

Extraliga začíná až měsíc, ale hokejisté jsou ve víru přípravných mačů. Slávisté sehráli od 25. července čtyři s bilancí 2 – 1 – 1, když v jejich posledních třech zápasech (2x s Litvínovem a s Ústím nad Labem) padlo 7, 8 a 5 branek. Mnichovský účastník nejvyšší německé soutěže (v minulém ročníku skončil dvanáctý ze čtrnácti celků a nedostal se do play off) si v přípravě poradil s účastníky KHL Magnitogorskem a Omskem, ale v Karlových Varech prohrával 1:4. Jenže pak kouč domácích Richard Žemlička svůj celek odvolal pro hrubou hru Mnichovanů, a tak se zrodila kontumační výhra německého celku. Ten si tentokrát v Praze již zřejmě dá pozor na další mezinárodní blamáž a bude se více soustředit na hokej. Mnichov se proti „Magnitce“ a Avangardu prezentoval slušnou gólovou potencí, alespoň šest branek by mohlo být k vidění i v Praze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Slavia - Mnichov 5,5 + 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip