Články

Slavia – Litvínov: válka o play off pro domácí
article image

6.3.2014

Šance na vyřazovací boje byla již takřka nulová, ovšem slávisty dostal Litvínov do hry třemi porážkami v řadě. Oba týmy mají dnes nůž na krku: vítěz jde do play off, poražený celek bude hrát o záchranu. Rozjetí domácí už šanci nepustí.

Sérii tří porážek v řadě si Severočeši vybrali v nejméně vhodnou chvíli, a tak se místo klidného postupu do play off musí o vyřazovací boje pořádně poprat v jediném rozhodujícím mači. O všem rozhodla prohra z předposledního kola, v němž doma svěřenci koučů Radima Rulíka a Miloslava Hořavy nestačili na Kladno. Selhání 2:3 je bude možná strašit do konce letošního ročníku… Naopak parta vedená Vladimírem Růžičkou se ještě stačila oklepat ze série čtyř porážek, v nichž brala jediný bod ve Vítkovicích za prohru v nájezdech. Vítězství 3:2 v nastavení v derby se suverénním vítězem základní části Spartou a následná devastace Karlových Varů 9:3 nabídla červenobílým nečekanou postupovou naději. Tu před dnešní válkou v Praze ještě umocňuje návrat lídra Jaroslava Bednáře. Velezkušený forvard konečně překonal virózu a může rozmnožit svůj zisk 48 bodů ve 47 zápasech. A přestože Litvínov je dopředu hodně silný a na svého soupeře umí zahrát, rozjetou slávistickou mašinu už nezabrzdí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Slavia - Litvínov 1 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip