Články

Slavia – Litvínov: jsou v krizi, góly nedají...
article image

16.10.2013

Oba jsou v krizi. Hokejisté Slavie prohráli pětkrát za sebou, ale teď hostí Litvínov, který nebodoval už šestkrát v řadě. V předehrávce 13. kola extraligy půjde o hodně, a tak prioritou zůstane obrana. Gólové dostihy nečekejte.

Půjde jim v prvé řadě o sebevědomí. Slavia po úvodní sedmizápasové vítězné šňůře vládla soutěži s 18 body a skóre 23:11, v dalších pěti duelech ale přidala jediný bod a měla skóre 5:17. Poslední Litvínov čeká na body už tři týdny, skóre 6:24 z posledních šesti utkání je hrozivé. „Z každé takové krize se strašně těžko dostává. Musíme to konečně zlomit,“ řekl litvínovský vůdce Viktor Hübl. Jenže stejně mluví i Pražané... Oba celky se aktuálně trápí i v koncovce, v průměru dávají gól na zápas. A statistika napovídá, že se to dnes sotva změní. Loňské dva duely v O2 areně skončily výsledky 1:2 a 2:1 v prodloužení. Sázka na menší počet branek se zdá být logickou volbou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Slavia - Litvínov 5,5 - 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip