Články

Slavia – Liberec: gólů se moc neurodí
article image

1.12.2013

Celek z Edenu se letos trápí a dokonce leští dno prvoligové tabulky! Aby nepřezimoval poslední, musí v dohrávce 16. kola zdolat Liberec. Jenže směrem dopředu hraje žalostně, ovšem i Slovan bojuje s produktivitou. Branek bude poskrovnu.

Zatímco jejich úhlavní rivalové ze Sparty si s velkým náskokem hoví na čele tabulky a jsou jasnými favority na zisk titulu, borci z Edenu prožívají hororovou sezonu a reálně jim hrozí sestup do druhé ligy! Ani příchod kouče Koubka neznamenal větší obrat k lepšímu, i když herní projev „sešívaných“ se přeci jen zvedl. Náročný kouč však jejich hlavní bolest - střílení branek - zatím nevyléčil. Jeho družina od konce srpna, kdy porazila nováčka ze Znojma 1:0, vyhrála už jen jenom jeden duel (1:0 nad Bohemian 1905) a s pouhými 13 body na kontě leští dno prvoligové tabulky. V posledních šesti duelech vstřelila Slavia pouze dvě branky a celkem jich má na kontě deset, což je jasně nejméně ze všech týmů v soutěži! Liberec je na tom výrazně lépe než jeho pražský soupeř, v případě vítězství by se bodově dotáhl na třetí Teplice. Také Slovan ale trápí mizerná produktivita, na kontě má pouze 15 přesných zásahů. A zatímco v Evropské lize nehraje vůbec špatně, v domácí soutěži to už taková sláva není, vždyť z posledních osmi duelů vyhrál jediný. Žádnou velkou přestřelku tak diváci nejspíše neuvidí, volím under.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Slavia Praha - Liberec 2,5 - 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip