Slavia – Levadia: Sešívaní zaberou!

20.7.2016

Spřádali velké plány, v první zkoušce ale selhali a vidina účasti v Evropské lize se jim výrazně vzdálila. Slávisté po šokující prohře 1:3 na půdě Levadie Tallinn budou muset v domácí odvetě výrazně zabrat, jinak půjdou z kola ven…

S útočným duem Škoda – Van Kessel vyrukují na Levadii fotbalisté Slavie, kteří musí v odvetě 2. předkola Evropské ligy o dvě branky zvítězit, jinak půjdou nečekaně z kola ven. Kanonýr Milan Škoda, který za poslední dvě sezony ve Slavii vstřelil 33 ligových gólů, Pražanům v úvodním duelu v Tallinnu chyběl, nově příchozí střelec Van Kessel nastoupil až těsně před koncem. Nyní už by měli oba borci táhnout slávistický útok od prvních minut, podaří se jim umazat vysoké manko, které Sešívaní v Estonsku nabrali? Slavia do úvodního duelu nastupovala jako favorit a hře dominovala, ovšem v šancích selhala a navíc třikrát inkasovala ze čtyř soupeřových střel na branku... Před svými fanoušky na svého soupeře od prvních minut vletí, další kolaps si už prostě nesmí dovolit. V obraně si jistě bude počínat důsledněji, v ofenzívě by pak měla být přímočařejší a přesnější. Očekávám, že těžký duel zvládne a vybojuje postup!