Články

Slavia – Karlovy Vary: Pražané výhrou nakročí k předkolu
article image

4.3.201

Vyšlápli si na lídra a oživili naději na účast v předkole play off! Hokejisté Slavie v 51. kole extraligy ale musí navázat na podařený výkon proti Spartě ziskem karlovarského skalpu, porážka by jejich ambice mohla definitivně pohřbít.

Už se viděli v play out, překvapivou výhrou 3:2 v prodloužení nad Spartou ale udělali veliký krok k tomu, aby se prokousali do předkola play off. Jejich konkurenti z Litvínova totiž nečekaně zaváhali doma s Kladnem (2:3) a na desáté příčce tak mají před jedenáctou Slavií dvě kola před koncem základní části jen tři body k dobru. Oba mančafty bojující o nejlepší desítku se shodou okolností střetnou v závěrečném 52. kole a může to tak být přímá řežba o předkolo! Aby však na zajímavý finiš došlo, nesmí Slavia zaváhat v utkání s Karlovými Vary. Doma Západočechy porazila třikrát v řadě, naposledy na konci října triumfovala 3:2 v nájezdech. V polovině ledna pak uspěla na ledě Energie 2:0 a bude si tak věřit! Navíc Karlovy Vary už ztratily naději na předkolo play off a počtvrté za posledních pět let v něm budou chybět. Sezonu dohrávají v podstatě už jen z povinnosti, baráži by se měly bez potíží vyhnout. Jejich sestava je kvůli zranění několika hráčů hodně prořídlá, což má na jejich výkony velký vliv, naposledy padly 1:4 doma s Pardubicemi. Také z hlavního města odjedou s prázdnou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Slavia - Karlovy Vary 1 1.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip