Články

Slavia – K. Vary: opatrná remízová první část
article image

14.4.2016

Možná klíčový mač hokejové baráže! Oba celky totiž čeká přímý souboj o druhou příčku. Zápas je zcela otevřený a od počátku se očekává opatrná partie. Remízová první třetina je na spadnutí.

Baráž o extraligu pokročila už do 8. kola, a zatímco na čele se odpoutal Litvínov a vzadu zaostává Jihlava, o druhou postupovou příčku plane velký boj. Západočeši jsou na tom o bodík lépe, ovšem vzájemné zápasy zatím vyznívají pro Pražany – doma bodovali naplno 4:2, zatímco na protivníkově ledě padli 1:2 až na nájezdy. Další plný bodový zisk by slávisty výrazně postrčil zpět mezi tuzemskou hokejovou smetánku. „Následující víkend, kdy hrajeme v Edenu s Vary a Jihlavou, bude klíčovou částí baráže. Důležité je, abychom vyhrávali doma,“ uvedl slávistický obránce Knot. Zato Karlovarští se představí v nejbližších čtyřech vystoupeních třikrát venku a nutně potřebují něco uhrát. Páteční duel na Slavii je klíčový. I proto to bude hlavně zpočátku hodně opatrné.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Slavia - Karlovy Vary 0 2.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip