Články

Slavia – Jablonec: Sešívaní po boji zvítězí
article image

7.4.2014

Pražané bijí na poplach, od sestupových příček je dělí pouhé tři body a ve zbytku sezony budou mít co dělat, aby se udrželi mezi českou elitou. Osmý Jablonec musí bezpodmínečně porazit a mohlo by se jim to podařit, bude to ale velký boj.

Severočeši se pohybují v klidném středu tabulky české nejvyšší soutěže a soustředí se především na domácí pohár, z kterého mohou postoupit do evropských pohárů. Cestu z ligy si nevyrovnanými výkony na jaře už v podstatě zavřeli, na třetí místo ztrácí propastných jedenáct bodů. Zatímco v poháru se jim zadařilo a přes Mladou Boleslav postoupili do semifinále, v Gambrinus lize vyhráli jediný z posledních čtyř zápasů. Venku dokonce padli třikrát v řadě, ani jednou neskórovali a naopak osmkrát inkasovali. Jejich mizérie zkusí domácí využít ve svůj prospěch, topí se totiž v krizi a už prostě musí zabrat! Ani angažování nizozemského trenéra Pastoora zatím k zlepšení nevedlo, pod jeho vedením Pražané prohráli tři ze čtyř utkání.  Situace ve slávistickém táboře tak už je kritická, v dalším kole navíc celek z Edenu zamíří k derby s vedoucí a dosud neporaženou Spartou a na Letné se budou body dolovat jen těžko… Jablonec tak musí Necid a spol. porazit a to se jim po velkém boji nakonec povede!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Slavia Praha - Jablonec 0/1 4.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip