Články

Slavia – Hradec Králové: hosté vstřelí alespoň tři góly
article image

20.1.201

Probíhající sezonu by slávisté nejraději vymazali z klubové historie. Jdou od porážky k porážce a nezadržitelně míří do baráže. Góly nedávají, naopak inkasují, a i ambiciózní hosté by jim měli alespoň tři vstřelit.

Velkou bídu předvádějí hokejisté Slavie v tomto ročníku. Naposledy se z tříbodové výhry radovali v Litvínově 16. listopadu 2014. Od té doby sehráli dalších devatenáct zápasů, v nichž 17x podlehli a jen dvakrát uspěli alespoň za dva body. Momentálně drží sérii osmi porážek a jejich ztráta na předposlední Mladou Boleslav činí hrozivých sedmnáct bodů. Stejně tristní je i jejich gólová potence, vždyť při zmiňovaných osmi prohrách vstřelili jen sedm branek a třikrát zůstali gólově „na suchu“. K tomu si připočtěte hrubky v obraně, z nichž pramenilo 29 obdržených gólů.

Hokejisté Mountfieldu už překonali chřipkovou epidemii, kvůli níž si museli odložit dvě utkání. To poslední je čeká právě v Praze se Slavií. Jejich výkony jsou hodně nevyzpytatelné, střídají porážky s výhrami, ale zajímavostí je, že takřka nikdy neskončí jejich duely remízami v základní hrací době. Z posledních dvaceti utkání panoval na ukazateli skóre nerozhodný stav po šedesáti minutách jen jednou… Proti slávistům nastoupí nabuzeni touhou odčinit nedělní domácí výprask 0:7 od Komety Brno, díky kterému je na elitní šesté příčce tabulky vystřídali Plzeňané. Pokud dnes vyhrají, dostanou Západočechy znovu pod sebe. Aby tento úkol splnili, musí střílet branky a děravou „sešívanou“ defenzívu by alespoň třikrát měli pokořit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
2.tým - počet gólů - Slavia - Hr.Králové 2,5 + 1.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip