Články

Slavia – Dukla: body zůstanou v Edenu
article image

2.10.2015

Hlavní pražské rivaly ze Sparty dokázali v minulém kole přehrát, důležitý tříbodový zisk chtějí fotbalisté Slavie potvrdit další výhrou v malém derby s Duklou. Jejich soupeř neprožívá zrovna ideální období, v Edenu neuspěje.

Vstup nového vlastníka vnesl do slávistické kabiny tolik potřebný klid a výkony vršovického celku šly nahoru. Parta okolo obávaného střelce Milana Škody už pět kol neprohrála, z toho se čtyřikrát radovala z vítězství a po výhře nad Spartou (1:0) se dokonce posunula na čtvrtou příčku tabulky! V souboji s rivalem z Letné svěřenci kouče Uhrina naplno předvedli své silné stránky – skvěle drželi stanovenou taktiku, výtečně bránili a svého protivníka přehráli v důrazu a agresivitě. Pokud na podařený výkon naváží proti Dukle, svou úspěšnou sérii protáhnou! Ambiciózní tým z Julisky je totiž z formy a vyhrál jen jeden z posledních pěti ligových duelů. V minulém kole prohráli Pražané doma s Brnem 1:2 a znovu potvrdili, že nezvykle často inkasují (14 gólů). Z posledních dvou návštěv vršovického Edenu odjížděli bez bodů (0:2, 1:2) a bilanci si ani letos nevylepší.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Slavia Praha - Dukla 1 2.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip