Skvělou výhru vystříleli Pavelski s Ovečkinem!

6.1.2016

Pokud neměl pražský tipér v oblibě útočníky Alexe Ovečkina a Joea Pavelskiho, v poslední den roku 2015 určitě změnil názor. Oba elitní snajpři mu totiž svými dvěma góly zařídili oslavu Silvestra se 118 tisíci v kapse!

Jen dva zápasy hokejové NHL si na svůj tiket vybral sázkař s Prahy 6. A v duelech Washingtonu s Buffalem a San José s Philladelphií vždy věřil, že se diváci dočkají alespoň šesti gólů. A svou víru podpořil nemalým vkladem 10.000 korun. Po dvou odehraných třetinách obou zápasů mu asi v hlavě blikalo poplašné červené světlo. Lídři Východní konference totiž prohrávali s podprůměrným Buffalem, ale co hlavně – skóre 1:2 nedávalo moc nadějí na šestigólovou přestřelku…Jenže v závěrečné třetině dokázali soupeřům nasázet čtyři branky, přičemž ruský „Car“ Ovečkin se v zápase trefil dvakrát!

Ještě blíže měl tiket k roztrhání v následném utkání. Stav 1:1 po 40 odehraných minutách byl krizový. Ovšem i v San José se domácí Sharks vzchopili a hlavní roli vzal na svá bedra útočník Joe Pavelski. Na vítěznou branku na 3:2 mu nahrával český parťák Tomáš Hertl v 54. minutě, což sice stačilo Kosatkám, ale rozhodně ne tipérovi z Prahy. Toho však při početní výhodě zachránil gólem v poslední minutě (!) opět snajpr Pavelski. Desetitisícový vklad tím při kurzu 11.8 zhmotnil v nádhernou výhru 118.000 korun. Za ty nervy to stálo, co říkáte?