Články

Skotsko – Polsko: oba týmy se prosadí
article image

7.10.2015

Klíčový duel pro oba soupeře! Hosté by se v případě tříbodového zisku kvalifikovali na EURO, domácím by výhra výrazně pomohla v boji o třetí příčku skupiny D, z níž se postupuje do baráže. V zajímavém duelu se prosadí domácí i hosté.

Těžký závěr kvalifikačních bojů čeká na fotbalisty Polska, kteří ve skupině D drží druhou příčku. Nejprve se představí v glasgowském Hampden Parku proti nabuzenému skotskému mančaftu, poté doma vyzvou aktuálně třetí Irsko. To už  mohou mít Lewandowski a spol. jistou účast na šampionátu, stačí k tomu „maličkost“ – zvítězit ve Skotsku. To však nebude nic jednoduchého, porážka by domácím definitivně zabouchla dveře ke třetímu místu a svěřenci kouče Strachana tak budou bojovat jako o život! Klíčoví borci domácího výběru Griffiths, Fletcher či Rhodes se na důležitou reprezentační bitvu naladili skvělými výkony ve svých klubech, když se zapsali mezi střelce, povzbuzením pro domácí může být také jejich velmi dobré představení (navzdory prohře) v posledním kvalifikačním klání s Německem (2:3). Poláci naposledy rozdrtili outsidera z Gibraltaru 8:1, na čemž se dvěma góly podílel famózně hrající snajpr Lewandowski, jenž je s deseti zásahy nejlepším střelcem celé kvalifikace a pro skotskou obranu bude představovat obrovskou hrozbu. Bouřlivá atmosféra požene domácí do boje, Poláci jsou ale v ofenzívě hodně nebezpeční. Gólově prosadit by se měli oba soupeři.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Skotsko - Polsko ano 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip