Články

Skënderbeu – Dinamo: outsider nedá kůži lacino
article image

19.8.201

Historickou účast v Evropské lize už si pojistili. Borci albánského Skënderbeu ale nemají dost, přes chorvatské Dinamo se chtějí probojovat do Ligy mistrů! Doma jsou tradičně velmi silní, favorita by mohli potrápit!

Ještě žádný albánský tým si nezahrál v základní skupině jedné ze dvou evropských pohárových soutěží. Mančaft z Körce to letos změní! Postupem do 4. předkola Ligy mistrů si totiž pojistil účast v Evropské lize, stále však živí naději na elitní Champions League! Dvojzápas s Dinamem Záhřeb zahájí na vlastní půdě, kde zkusí uhrát nadějný výsledek pro odvetu a jistě si bude věřit, v pohárech tam už sedm zápasů neprohrál (6 výher, 1 remíza). Letos v 2. předkole LM si před svými fanoušky poradil se severoirskými Crusaders 4:1, v další fázi kvalifikace tam přehrál rumunskou Orhei 2:0. Celek kouče Mirela Josy je nebezpečný směrem dopředu, jeho ofenzivní výpady zakončuje zkušený forvard Hamdi Salihi, jenž v létě přišel z Hapoelu Haifa. Někdejší střelec vídeňského Rapidu si ve čtyřech zápasech udělal na pažbě už pět zářezů a Dinamo jej bude muset udržet na uzdě, pokud chce pomýšlet na úspěch. Kádr mají hosté ale zkušený a kvalitní, i když v úvodu sezony nepředvádí zrovna ideální výkony a na postupy přes lucemburskou Folu Esch (1:1, 3:0) i norské Molde (1:1, 3:3) se pořádně nadřeli. Domácí outsider by mohl slavného protivníka potrápit, trefí se oba soupeři!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Skenderbeu - Din.Záhřeb ano 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip