Články

Skenderbeu - BATE Borisov: gólové hody fanoušci neuvidí
article image

22.7.201

Potřetí během posledních čtyř sezon se chtějí fotbalisté běloruského BATE probojovat do Ligy mistrů, ovšem albánské Skenderbeu dokázalo na jejich hřišti vybojovat bezbrankovou plichtu. A také v odvetě favorita potrápí.

Loni v 2. předkole Ligy mistrů vyřadili Neftchi Baku, letos chtějí získat skalp ještě slavnějšího soupeře – BATE Borisov! Fotbalisté albánského mistra z Korçë, kterého v roce 2011 dovedl k titulu český trenér Stanislav Levý, předvedli na půdě svého soupeře výborný výkon, důslednou obranou jej téměř k ničemu nepustili a vybojovali cennou bezbrankovou plichtu. V domácí odvetě se budou spoléhat na podporu vášnivých fanoušků, do karet jim bude hrát také vedro, které v těchto dnech v Korçë panuje. Svěřenci kouče Josy jistě budou znovu především dobře bránit a podnikat rychlé ofenzivní kontry, naopak BATE by mělo tlačit a diktovat tempo hry. Jeho kádr je přeci jen kvalitnější a s těžkými pohárovými duely má spoustu zkušeností, mnoho toho odehrál v elitní Lize mistrů. V minulé sezoně se BATE do milionářské soutěže nedokázalo probojovat, když v 2. předkole nečekaně podlehlo kazašské Karagandě, letos si tak podobný výbuch nemůže dovolit! Skenderbeu by nakonec mělo přetlačit, mnoho gólů ale fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Skenderbeu - BATE Borisov 2,5 - 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip