Články

Skelleftea – Košice: drtivý nástup Seveřanů
article image

5.10.2015

Slovenský mistr z Košic vstoupil do vyřazovacích bojů Ligy mistrů senzačním triumfem 4:3 nad švédským šampionem Skelleftea. Těsný náskok bude nyní hájit na ledě svého soupeře, který ale udělá vše pro to, aby poslal Oceláře z kola ven!

Mančaft ze Skelleftea v posledních třech letech suverénně kraluje švédské hokejové lize a také v Lize mistrů potvrzuje velké kvality. V minulém ročníku se probojoval až do semifinále, kde smolně padl s pozdějším vítězem Luleou, letos znovu chce útočit na titul. V základní skupině D s Libercem a Nitrou Skelleftea čtyřikrát zvítězila (3x v normální hrací době) a ani jednou neprohrála, narazila až v prvním klání s Košicemi. Na Slovensku přitom herně dominovala a dlouho držela náskok, herní výpadek v posledních třech minutách utkání jí však stál výhru – v 57. minutě vyrovnal na 3:3 domácí Lelkeš, o minutu později pak Lapšanovský rozhodl o triumfu Ocelářů! V odvetě si Seveřani jistě pohlídají, aby se podobného selhání znovu nedopustili. Na svého slovenského soka od prvních minut vletí a budou opět dominovat, věřím, že ovládnou již první třetinu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Skelleftea - Košice 1 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip