Články

Siniaková K. – Garcia C.: mladá Češka favoritku prožene
article image

30.6.201

Jednu Francouzku už ve Wimbledonu vyřídila, teď ji čeká ta nejlepší. Mladá Češka Kateřina Siniaková se ale Caroline Garcii nemusí bát. Bude to otevřený a hodně vyrovnaný mač.

První zápas proti Parmentier zvládla bravurně a potvrdila, že už se zase hodlá drápat žebříčkem nahoru. Vždyť teď jí patří až 114. příčka, přitom loni touto dobou byla v sedmé světové desítce. Nicméně od antukového jara jde herně nahoru a jen čeká na pořádný průlom. Ten může přijít klidně teď ve Wimbledonu! Při své osmé grandslamové účasti si Češka postupem do 2. kola už vyrovnala maximum, kterého dosáhla loni v Austrálii. Navíc ji čeká soupeřka, která trávu nemiluje, loni v Londýně ani nepřežila 1. kolo. Letos mají obě hráčky navlas stejnou zápasovou bilanci, jediný vzájemný duel loni v semifinále v Limoges vyhrála Francouzka až po třísetové bitvě. Garcia se sice na třetím grandslamu sezony vmáčkla mezi nasazené, ale určitě je hratelná. Agresivní a dobře se pohybující Siniaková jí může způsobit velké problémy a i kdyby nevyhrála, zcela jistě soupeřku ve vyrovnaném souboji hodně potrápí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap gamy - Siniaková K. - Garcia C. -4,5 1 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip